Nasza strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Warunki przechowywania lub dostępu do plików można określić w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Krasnolód

Współpraca

ŚWIEŻE LODY TO I ŚWIEŻE MUSI BYĆ PODEJŚCIE DO WSPÓŁPRACY. NIE JESTEŚMY KORPO, CHCEMY DZIAŁAĆ, DAWAĆ LUDZIOM UCZCIWĄ JAKOŚĆ I CIESZYĆ SIĘ BIZNESEM.

KRASNOLÓD TV – Nasi partnerzy o nas!

Zanim zdecydowaliśmy się na uruchomienie ogólnoposkiej sieci, przez 5 lat prowadziliśmy i cały czas prowadzimy własne lodziarnie. Przez cały ten czas testowaliśmy, zmienialiśmy się i zwiększaliśmy efektywność KRASNOLÓDA. Dziś możemy oddać w Twoje ręce zarabiający i rentowny biznes.

Koncepcja działania KRASNOLÓDA na Twoim rynku zakłada, że sprzedajesz lody przez cały rok. Sprawdziliśmy ten model na sobie prowdząc całoroczną działalność na terenie Wrocławia i okolic. Wiemy zatem jak zbudować całoroczną sprzedaż i pomożemy Ci to zrobić.

To my zajmiemy się tym, aby nigdy nie zabrakło Ci najwyższej jakości i różnorodności smaków. Nasza jakość spowoduje, że klienci zakochają się w Twoim KRASNOLÓDZIE. Opracowaliśmy model produkcji, który umożliwi Ci oferowanie naświeższych lodów w okolicy – takich, które przed chwilą wyszły z frezera.

Twój KRASNOLÓD to nasz KRASNOLÓD dlatego oferujemy pełne wsparacie od wyboru lokalu, przez uruchomienie, aż po wspólne zbudowanie sprzedaży.

ABY WSPOMÓC TWOJ START

PO TWOJEJ STRONIE ZOSTANIE: PAKIET TECHNOLOGICZNY DOSTOSOWANIE LOKALU

Dzięki produkcji na miejscu KRASNOLÓD to naświeższe lody w mieście. Spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoim Krasnolódzie.